Wireless Penetration Test Eğitimi

Wireless Penetration Test Eğitimi Wireless Penetration Test Eğitimi
Sosyal Medyada Paylaş!
Eğitim Detayları
2 Gün (12 Saat)
Kapalı Sınıf
Kadıköy

Bu eğitim, günümüzde her yerde bulunan kablosuz teknolojileri anlamak, analiz etmek ve herhangi bir saldırı karşısında savunma yöntemlerini öğretmeyi hedeflemektedir.

Wireless Penetration Test Eğitimin Amacı

Bu eğitim, günümüzde her yerde bulunan kablosuz teknolojileri anlamak, analiz etmek ve herhangi bir saldırı karşısında savunma yöntemlerini öğretmeyi hedeflemektedir. Sahip olduğumuz bilişim sistemlerindeki güvenlik zafiyetlerinin üçüncü bir göz tarafından kontrol edilmesi ve raporlanması proaktif güvenliğin ilk aşamasıdır. Kablosuz cihazların kullanımı teknolojiyi kullandığımız tüm alanlara yararlar getirmiştir ancak bu yararların yanında bazı tehlikelerde olabilir. Bu eğitim ile katılımcılara; kablosuz ağlara yönelik güncel saldırı yöntemleri ve çeşitleri uygulamalı olarak gösterilecektir.

Ön Koşul: Katılımcıların TCP / IP hakkında bilgi sahibi olmaları, Temel Windows ve Linux bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.

Eğitim İçeriği

  • WiFi Data Collection and Analysis
  • WiFi Attack andExploitationTechniques
  • Enterprise WiFi, DECT, andZigBeeAttacks
  • Bluetooth and Software DefinedRadioAttacks
  • RFID, Smart Cards, and NFC Hacking
  • Hands-on Capture-the-FlagEvent

KAYIT & ÖDEME

Bilgi ve Kayıt için lütfen form bilgilerini eksiksiz doldurun. En kısa zamanda size dönüş yapıp gerekli işlemlerle ilgili olarak bilgi verilecektir.

Ödeme Seçenekleri: EFT / Havale ile ödeme

Kayıt ve ödeme için bilgi iste

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitimler