Asp .Net Core Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

Microsoftun en çok tercih edilen frameworklerinden .Net core kütüphanesini kullanarak platform bağımsız uygulamalar geliştirmenizi amaçlar. Bu eğitim ile linux işletim sisteminde web uygulamalarının nasıl geliştirilmesi gerektiğinin detaylarını öğreneceksiniz.

Daha fazla bilgi
Asp .Net MVC ile Web Programla..
Yazılım Eğitimleri

Bu eğitimde Microsoft'un geliştiricilere kolaylık sağlaması için çıkardığı .Net kütüphanesini kullanarak visual studio ortamında sıfırdan ileri seviyeye nasıl hızlı bir şekilde web projeleri geliştirebileceğinizi öğreneceksiniz.MVC Pattern'in yapısı çalışma mantığı temel CRUD işlemleri Routing kavramı Session (Durum) yönetim teknikleri anlatılacaktır.

Daha fazla bilgi
Asp .Net Web Api ile Restfull ..
Yazılım Eğitimleri

Asp.Net web Api Microsoft'un web servis mimarisi için geliştirdiği web-mobil projelerde kullanılmak üzere platformlar arası veri alışverişi sağlamak için kullanılan frameworktür. Web projelerinizi mobil uygulamaya çevirmek istediğinizde sıfırdan proje oluşturmak yerine hali hazırda olan web sitenizdeki verilerinizi web api kullanarak json yada xml türüne çevirip HTTP protokolü üzerinden almanızı sağlar. Aynı zamanda temel güncelleme ekleme ve silme gibi işlemleri yine web api aracılığı ile HTTP protokolü üzerinden yapabilir farklı veritabanı kullanma ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Web projesi ve mobil projelerinizi birbiri ile entegre sistemlere dönüştürebilirsiniz.

Daha fazla bilgi
Enterprise Design Patterns & A..
Yazılım Eğitimleri

Bu eğitimde sürekli gelişime açık verimli uygulamalar geliştirebilir Nesne Yönelimli Programlama (OOP) detaylarına hakim olabillir, hangi prensiplere uyulması gerektiğinden ve yazılımcıların sık karşılaştığı problemler için uyguladıkları tasarım kalıpları anlatılacaktır.

Daha fazla bilgi
Java ile Android Uygulama Geli..
Yazılım Eğitimleri

Günümüzde artan mobil kullanımı geliştiricileri ve firmaları mobil uygulama geliştirmeye zorunlu kılmıştır. Android tabanlı cep telefonu, tablet gibi cihazlara native(platforma özel) uygulama geliştirmek isteyen yazılımcıların Java programlama dilini bilmesi gerekmektedir. Bu eğitim programımızda Java ile modern mobil uygulama geliştirme yöntemleri, tasarım kalıpları ve gerçek senaryolar üzerinden örneklerle Java ile mobil uygulama geliştirme konusu anlatılacaktır.

Daha fazla bilgi
OOP Design Pattern Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

Yazılım geliştiricilerin herhangi bir küçük çaplı web projelerini kolaylıkla yapabilmelerine rağmen büyük çaplı ve bir takım ile geliştirilen uygulamalarda kod yazarken design pattern'in (tasarım şablonu) önemi orataya çıkmaktadır. Büyük çaplı projelerde uygulamanın çalışmasından çok kod optimizasyonu nasıl, binlerce kişi kullandığında performansı iyi mi, daha sonradan eklenecek kodlar karşamaya yol açar mı, esnek bir yapıya sahip mi gibi bir çok soru sorulabilir. Bu tür sorunlarda öncelikle karmaşıklığı ve yeniden kullanılabilirliği sağlayacak tasarım kalıpları ortaya çıkmaktadır.Dünya genelinde 250den fazla tasarım deseni bulunmasına rağmen Standart olarak kabul edilmiş 23 tane tasarım deseni bulunmaktadır. Bu eğitimde nesne yönelimli programlama ve standart olarak kabul edilen tasarım desenleri anlatılacaktır.

Daha fazla bilgi
Temel Java Programlama Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

Nesne yönelimli programlama dillerinden olan java popülerliğini arttırarak kullanılmaya devam etmektedir. Java ile yazılan programlar üzerinde JVM (Java Virtual Machine) olan herhangi bir makinede tekrar derlenmesine ihtiyaç duyulmadan çalışabilmektedir. Java programlama dili ile masaüstü web ve mobil cihazlara uygulama geliştirmek mümkündür. Nesne yönelimli programlama dillerinden olan java'yı öğrenmek isteyen geliştiriciler için hazırlanan bu eğitimde sunuf-nesne kavramı, miras alma JDK(Java Development Kit) içerisinde bulunan bileşenler ve veri yapıları anlatılmaktadır.

Daha fazla bilgi
Temel Programlama Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

Programcılık günümüzde teknolojinin temel taşdırı. Kullandığımız bütün teknolojik aletlerin arkasında onu kullanabilmemizi sağlayan programlar yatmaktadır. Program ise bir bilgisayara yapmasını istediğimiz iş için komut vermemizi sağlayan kodlardan oluşmaktadır. Programlamaya giriş eğitimi ile kodlama algoritmalarını programların yaşam döngüsünü neden-sonuç ilişkileri anlatılacaktır.

Daha fazla bilgi
TypeScript ve Angular Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

TypeScript, Javascript dilinin tüm özelliklerinde içinde barından ve üstüne yeni özellikler eklenmiş bir üst kümesi olarak adlandırılabilir. Büyük çaplı projelerin karmaşık kodlama aşamasında geliştiriciye yardımcı olur ve projelerdeki verimliliği arttırır.

Daha fazla bilgi
Windows Azure ile Bulut Bilişi..
Yazılım Eğitimleri

Windows Azure ile Bulut Bilişim Eğitimi, Microsoft'un bulut bilişim platformu olan Windows Azure'un nasıl kullanılabileceğini anlatan bir eğitimdir. Bu eğitim ile Windows Azure'un temel özelliklerini, bulut bilişim teknolojileri ve bulut uygulamalarının yapısını öğrenin.

Daha fazla bilgi
Big Data Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte artan internet kullanıcılarının verileri bilgi çöplüğü olarak anılmaya başladı. Bu çöplükten anlamlı işlenebilir bilgiler çıkarılmasını sağlamak için yazılım şirketleri big data olgusunu ortaya çıkardı. Big data internet kullanıcılarının sosyal medya paylaşımları, video beğenileri, takip ettikleri gibi farklı kaynaklardan alınan verilerin işlenmiş halidir.

Daha fazla bilgi
Blockchain Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Blockchain şifrelenmiş işlem takibi sağlayan dağıtık veri kayıt sistemidir. Bitcoin ve kripto para teknolojisinin temellerini oluşturan blockchain teknolojisi geleceğin finansal işlemlerine yön vermesi beklenmektedir. Temel blockchain eğimi ile bockchain kavramlarını anlayarak bu teknolojinin kullanıldığı alanlarda nasıl projeler geliştirilebileceği anlatılacaktır.

Daha fazla bilgi

Ekibinizi Başarı için Eğitin!

Alanında uzman, sektör deneyimli eğitmenlerle kurumlara ve şirketlere özel sunduğumuz
eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İletişime Geçin
Crystal Report Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

Crystal Report eğitimi, Crystal Reports yazılımının nasıl kullanılacağını ve rapor oluşturma sürecini öğreten bir eğitimdir. Eğitimde katılımcılar, veri kaynaklarının nasıl bağlanacağını, verilerin nasıl sıralanacağını, filtreleme ve görselleştirme işlemlerini nasıl uygulanacağını, raporların nasıl düzenleneceğini ve raporların nasıl yayınlanacağını öğrenecekler. Eğitim, Crystal Reports kullanarak raporların tasarımını, oluşturulmasını ve yayınlanmasını kolaylaştırmak isteyen veri analistleri, muhasebeciler ve yazılım geliştiricileri için faydalıdır.

Daha fazla bilgi
Hadoop Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Büyük Veri’yi öğrenmek isteyen, Büyük veri’yi kısmen bilen, ama teorik ve pratik yeteneklerini geliştirmek isteyenler Hadoop ile Veri Yönetimini detaylı bir şekilde öğrenecekler. Katılımcılar Hadoop’un kurulumundan yönetimine bilgi sahibi olacaklardır.

Daha fazla bilgi
Power BI Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Power BI eğitimi, Microsoft tarafından sunulan bir veri analitik ve raporlama platformunun (Power BI) kullanımını ve uygulamalarını içermektedir. Bu eğitim, verilerin nasıl toplanacağını, dönüştürüleceğini ve görselleştirileceğini öğretir. İşletmeler ve endüstriler tarafından kullanılan verilerin anlamlı sonuçlar çıkarılması ve karar verme sürecinde kullanılması amaçlanır. Eğitim, Power BI’ın tasarım arayüzünü, raporlama araçlarını, veri bağlantısını ve görselleştirme seçeneklerini içermektedir.

Daha fazla bilgi
DevOps Eğitimi
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

DevOps Eğitimi, IT profesyonellerinin geliştirdiği ve uyguladığı süreçlerin, operasyonların ve yazılımların hızlı ve etkili bir şekilde tasarımı, test edilmesi, yayımlanması ve yönetilmesi konularını içeren bir eğitimdir. DevOps, geliştirme ve operasyon ekipleri arasındaki iletişimi ve işbirliğini artırarak, ürünlerin daha hızlı ve etkili bir şekilde pazarlamasına yardımcı olur. DevOps eğitimi, bu yaklaşımın teorik ve pratik uygulamalarını içermektedir.

Daha fazla bilgi
Design Thinking Eğitimi
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

Genel olarak düşünmeye teşvik eden “Design Thinking” karmaşık problemlerin (Define), beyin fırtınaları (Ideate) sayasinde ortaya çıkarılan bir modelleme (Prototip – Prototype) ile test edilebilir (Test) şekilde çözüme kavuşturulabilmesidir.

Daha fazla bilgi
UI / UX Design Eğitimi
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

User Interface yani kısa haliyle UI. Türkçe karşılığı kullanıcı arayüzü. User Experience kısa haliyle UX. Türkçe karşılığı ise kullanıcı deneyimidir. Kullanıcı deneyimi en büyük küme olarak düşünebiliriz. UI tasarımı tamamen arayüz tasarımı ile ilgili iken UX tasarımı tasarlanacak arayüzün nasıl daha basit, hızlı ve efektif kullanılması gerektiği ile ilgilenir.

Daha fazla bilgi
Güvenli Yazılım Geliştirme Eği..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Güvenli Yazılım Geliştirme Eğitimi, mevcut güvenlik açıklarını, bu güvenlik açıklarına neden olan eksiklikleri ve yazılım geliştiricilere güvenlik açısından en doğru kodlama yöntemlerini öğreterek geliştirme sürecine katkıda bulunur. Bu eğitim, alandaki yazılım geliştirici uzmanlarına ve yazılım mimarlarına yöneliktir.

Daha fazla bilgi
Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Siber Güvenliğe Giriş Eğitiminde; siber tehditlere karşı bilgi güvenliği farkındalığını öğretmek temel hedeftir. Tüm bilişim uzmanları için tasarlanmış olan bu eğitimler katılımcılara, temel olarak tehditleri, saldırgan davranışları uygulamalı olarak göstermeyi ve sorunların çözümünün nasıl yapılacağı konusunda bilgi vermeyi amaçlar aynı zamanda siber güvenlik nedir sorusunun cevabını, mesleki yaşamınızda Siber Güvenliğin ne anlama geldiğini de öğrenmiş olacaksınız.

Daha fazla bilgi
Güvenliğin Temelleri Eğitimi
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bilgi güvenliğinize zarar verecek siber saldırılara karşı savunmaya geçebileceğiniz teknikleri öğretmek temel hedeftir. Aynı zamanda saldırıları önlemeyi öğrenirken bu saldırıları yapanları tespit etmek için gerekli adımlar da uygulama ile öğretilecektir. Bilgisayar ve ağ bilgilerinizi ileri noktalara taşımak için gerekli olan bu eğitimde; tarama ve zafiyet engelleme araçlarının çalışma mantıkları da anlatılacaktır.

Daha fazla bilgi
İleri Siber Güvenlik Eğitimi
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

İleri Siber Güvenlik eğitimi güvenlik ekiplerinin kurum ve kuruluşlarını savunabilmelerini sağlamak için temel politikalarını ve uygulamalarını öğretmeyi hedeflemektedir. Bilgi güvenliği her kuruluşun çok yakından takip etmesi gereken bir konudur. Saldırıların nasıl bertaraf edildiği de en önemli konular arasındadır. Bu sebeple ileri siber güvenlik eğitimleri her duruma karşı bir savunma geliştirilmesinin nasıl olması gerektiği hakkında bilgi vermektedir. Bu eğitim ile katılımcılar; gerçekleştirilebilecek saldırı tiplerini ve korunma yöntemlerini teorik ve pratik yönleriyle öğreneceklerdir.

Daha fazla bilgi
Saldırı Teknikleri Eğitimi
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bu eğitimin amacı siber güvenlik alanında tehditlerin fark edilebilmesi, saldırıların tespit edilmesi, tanımlanması ve savunma yöntemlerinin nasıl geliştirileceğinin öğretilmesi hedeflenmektedir.

Daha fazla bilgi
CISSP Eğitimi (Certified Infor..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

(ISC)2 tarafından onaylanan CISSP, bilgi güvenliği konusunda uzmanlaşmakta olan yöneticilerin uluslar arası standartlarda bilgi ve donanımlara sahip olmalarını sağlamak için kullanılan bir sertifikasyondur Certified Information Systems Security Professional hazırlık eğitimi ile Bilgi güvenliği alanında uluslararası sertifika sahibi olabilmek için hazırlanmış eğitim programıdır. Bu eğitim, güvenlik ve risk yönetimi, varlık güvenliği, ağ güvenliği ve yazılım geliştirme güvenliği vb gibi geniş alanları kapsamaktadır.

Daha fazla bilgi
Network Security Administrator..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bu eğitim, bir ağa karşı iç ve dış güvenlik tehditlerini analiz etmek ve bir kuruluşun bilgilerini koruyacak güvenlik politikaları geliştirmek için gerekli temel becerileri sağlamak için tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi
Saldırı Tespit ve Kayıt Yöneti..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Eğitimin amacı saldırı tespit metodlarını, kayıt yapılandırma ayarlarını, kayıt yönetimini, kayıtların nasıl izleneceğini öğretmeyi hedeflemektedir. Bunun yanında kayıt standartları hakkında bilgi edinilmesini sağlamak temel amaçtır.

Daha fazla bilgi
DNS Güvenliği Eğitimi
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

DNS önemli protokollerden biridir. Söz konusu ağlar her zaman hedef olabilir bu yüzden saldırıların nasıl tespit edildiğini ve bunlara kaşı savunmanın nasıl yapılacağını öğretmek temel hedeftir.

Daha fazla bilgi

Ekibinizi Başarı için Eğitin!

Alanında uzman, sektör deneyimli eğitmenlerle kurumlara ve şirketlere özel sunduğumuz
eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İletişime Geçin
Ağ ve Güvenlik Yöneticileri iç..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Ağ, Güvenlik Yöneticileri için hazırlanmış olan bu eğitimin amacı Linux’u daha efektif kullanmalarını, Linux işletim sistemi konusunda bilgi sahibi olmalarını, temel Linux komutlarının öğrenilmesi ve kullanıcı düzeyinde gerekli yeteneklerin kazanılmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Daha fazla bilgi
Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi, kariyerine Sızma testi uzmanı veya Siber Güvenlik Uzmanı olarak yön vermek isteyenlerin tercih edebileceği bir kurs çeşididir. Bu eğitiminin en temel amacı bilişim suçları işleyen kişilerin saldırılarına karşı önlem almak ve olası saldırıların en az hasarlarla savuşturulabilmesidir.

Daha fazla bilgi
Sızma Testleri Eğitimi (Penetr..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Sızma Testi (Pentest) Eğitimi temel sızma testi metodunu, yöntemlerini kullandırmayı hedeflemektedir. Bilgi güvenliği açıklık alanlarının da nasıl tespit edilmesi gerektiği uygulamalı olarak öğretilmektedir.

Daha fazla bilgi
Network Penetration Test Eğiti..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Network Penetrasyon Test Eğitimi ile güvenlik açıklarının bulunması, etkilerinin nasıl azaltılacağının öğretilmesi ayrıca planlama, kapsam belirleme, keşif yapabilme ve taramaların öğretilmesi ile sorunların nasıl giderileceğinin gösterilmesi hedeflenmektedir.

Daha fazla bilgi
Wireless Penetration Test Eğit..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bu eğitim, günümüzde her yerde bulunan kablosuz teknolojileri anlamak, analiz etmek ve herhangi bir saldırı karşısında savunma yöntemlerini öğretmeyi hedeflemektedir.

Daha fazla bilgi
Web Uygulaması Penetration Tes..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Web Uygulaması Penetration Test Eğitimi ile katılımcılara, Web uygulamalarının, konfigürasyon ve sunucu programlarının doğru şekilde test edilmesini, kod kaynaklı zafiyetleri ve bu uygulamaları tehlikeye atacak saldırılara karşı güvenlik tarayıcısının sistemindeki açıkları bulmayı ve kapatmayı uygulamalı bir şekilde öğretmek hedeflenmektedir.

Daha fazla bilgi
Mobile Penetrasyon Test Eğitim..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Kurum ve kuruluşlarda kullanılan Apple iOS ve Androidvb cihazlardaki teknolojiler büyük veri depolamaları yaparlar, bu vb mobil cihazlarda güvenlik etkenlerini ve zayıf noktaları anlamayı öğretmek ve sorunları çözmek temel hedeftir.

Daha fazla bilgi
Linux Ağ ve Sistem Güvenliği E..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bu eğitim ile Linux sistemlerine uygulanan kimlik doğrulama sistemi, dosya sistemleri, sanal bellek sistemleri ve bu sistem üzerinde çalışan uygulamalardahil olmak üzeregenel sorunların nasıl çözüleceği veya ortadan kaldırılacağı konularının öğretilmesi hedeflenmektedir.

Daha fazla bilgi
DDOS Saldırıları ve Korunma Yo..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bu eğitim ile katılımcıların dağıtılmış bir hizmet reddi saldırıları (DDOS) hakkında detaylı bilgiye sahip olması temel hedeftir. Bununla birlikte korunmak istenen ağ altyapısı, saldırı esnasında nelerin yapılabileceği DDOS izleme sistemleri ve tüm korunma yöntemlerinin uygulamalı öğretilmesi amaçlanmaktadır.

Daha fazla bilgi
Firewall / IPS Güvenlik Testle..
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bu eğitim ile bilgi güvenliği koruma katmanlarında Firewall/IPS/IDS ve DDOS engelleme sistemlerine karşı korunma testlerini öğretmek ve sınır güvenliği bileşenlerinin verimli kullanılması için yapılması gerekenleri, siber güvenlik kriterlerinin nasıl çalıştığını ve eksik kısımlarının neler olabileceği konularının öğretilmesi amaçlanmaktadır.

Daha fazla bilgi
Veritabanı Güvenliği Eğitimi
Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bu eğitim ile katılımcıların MS-SQL, MySQL, Oracle,MongoDB gibi veritabanlarındaki güvenlik açıklarının nasıl en aza indirileceğini, veritabanı güvenliğini nasıl yönetileceğini öğretilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca veri gizliliğini garanti altına almayı içeriden gelen tehditleri saptamanında öğretilmesi temel hedeftir.

Daha fazla bilgi
System Engineering using SysML..
Yazılım Eğitimleri

SysML eğitimi ile karmaşık sistem mühendisliği problemlerinin çözümünde SysML kullanımını, katılımcıların model güdümlü geliştirme kapsamında yetkinliklerini artırmayı hedeflemektedir.

Daha fazla bilgi
Supporting and Troubleshooting..
Sistem Network Eğitimleri

Bu eğitim, Windows Server etki alanı ortamındaki Windows 10 PC'leri ve aygıtları desteklemek sorunlarını gidermek için gereken bilgi ve becerileri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu beceriler, Windows 10 özelliklerinin anlaşılmasını, Active Directory ortamında bu özelliklerinin nasıl kullanılabileceğini ve sorunların nasıl giderileceğini açıklar.

Daha fazla bilgi
SQL Server 2016 ile Veritabanı..
Yazılım Eğitimleri

SQL Server 2016 ile Veritabanı Sorgulama eğitimi, SQL Server 2016 veritabanı sistemini kullanarak veritabanı sorgulama becerilerini geliştirmeyi hedefler. Eğitim, veritabanı sistemleri, SQL dili, SQL Server 2016 özellikleri, veritabanı sorgulama, veri yönetimi, performans iyileştirme, fonksiyonlar, prosedürler, görüntüleme ve raporlama gibi konuları kapsar.

Daha fazla bilgi
Temel PostgreSQL Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

PostgreSQL veritabanının kullanımı ve nasıl yönetileceğini öğreneceğiniz bu eğitimde temel postgreSQL kullanımı anlatılmaktadır.

Daha fazla bilgi

Ekibinizi Başarı için Eğitin!

Alanında uzman, sektör deneyimli eğitmenlerle kurumlara ve şirketlere özel sunduğumuz
eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İletişime Geçin
Linux System Administration I ..
Sistem Network Eğitimleri

Bu eğitim ile Linux sistemlerine uygulanan kimlik doğrulama sistemi, dosya sistemleri, sanal bellek sistemleri ve bu sistem üzerinde çalışan uygulamalardahil olmak üzeregenel sorunların nasıl çözüleceği veya ortadan kaldırılacağı konularının öğretilmesi hedeflenmektedir.

Daha fazla bilgi
Troubleshooting Windows Server..
Sistem Network Eğitimleri

Bu eğitim, bir ağ yöneticisinin işlerinde karşılaşabileceği çok çeşitli sorun giderme senaryolarını kapsar. Ağırlıklı olarak katılımcıların, problemleri tespit etmelerini ve çoklu teknolojiler içerebilecek bir çözümü uygulamalarını kapsamaktadır. Katılımcılar, ilgili teknolojilerde (Windows Server- Hyper -V, Office 365, Active Directory vb.) yaygın hatalar ve çözümlerini de öğreneceklerdir.

Daha fazla bilgi
Veri Merkezi Tasarım Temelleri..
Datacenter Eğitimleri

Yer seçimi, boyutlandırma, mimari ögeler (kapı, cam, yükseltilmiş döşeme, zinc whisker), TIER sınıflandırması, uluslararası standartlar, elektro-mekanik sistem ve rack kabin, data/telefon altyapısı, yapısal kablolama seçim ve yerleştirme kriterleri vb.

Daha fazla bilgi
Veri Merkezi Enerji Sistemleri..
Datacenter Eğitimleri

Elektrik sistemleri (Trafo, jeneratör, dağıtım panoları, filtre), UPS sistemleri, topraklama sistemleri, yıldırımdan korunma, harmonik analizleri, enerji yönetimi, verimliliği, güvenliği, kalitesi, maliyet unsurları vb.

Daha fazla bilgi
Veri Merkezi Mekanik Sistemler..
Datacenter Eğitimleri

Veri Merkezi Kritik Fiziksel Altyapısının önemli unsurunu içeren mekanik soğutma sistemleri gerek iş sürekliliği gerekse veri merkezi verimliliği açısından önemli bir konu olarak gündemdedir. Veri merkezi iş sürekliliği riskini arttırmadan, soğutma enerji ve su tüketimlerini azaltmak uzmanlaşma gerektirmektedir. Mekanik sistemler, elektrik sistemleri gibi kolay anlaşılır ve takip edilebilir değildir, karmaşık yapıya sahiptir, doğru metotlarla planlanıp işletilmediğinde hizmet verilen kuruma büyük kayıplar verebilir.

Daha fazla bilgi
Veri Merkezi İşletimi Eğitimle..
Datacenter Eğitimleri

Veri merkezi işletme eğitimi ile, işletme yönetimi, bina otomasyon sistemleri, enerji otomasyonu, uzaktan izleme ve haberleşme sistemleri, operasyon esasları, olağanüstü durum ve SWOT ve risk analizleri, disaster recovery planları (deprem, sel vb.), yangın algılama ve söndürme sistemleri, CCTV kamera, kartlı geçiş vb. güvenlik sistemlerini öğreneceksiniz.

Daha fazla bilgi
Machine Learning with Python
Bigdata Eğitimleri

Bu eğitimde, Makine Öğrenmesi sürecinde giderek daha da popüler hale gelen genel amaçlı bir programlama dili olan Python’ın temeli anlatılmaktadır. Dünyanın dört bir tarafındaki şirketler verilerinden elde ettiği bilgileri toplamak ve rekabet avantajı elde etmek için artık Python kullanıyor

Daha fazla bilgi
Python for Data Science
Bigdata Eğitimleri

Bu eğitimde, Python kullanarak Makine Öğrenmesi sürecinin ilk adımı olan veri analizi, veri bilimi süreçleri, veri keşfi, veri işleme, veri temizleme ve ihtiyaç duyulan yapılara dönüştürülme işlemleri üzerine odaklanılmıştır. Veri bilimi için gerekli olan Python kütüphanelerinden Numpy ve Pandas kütüphaneleri hakkında örneklerle birlikte derinlemesine bilgi verilmektedir.

Daha fazla bilgi
Elastic Search ile Veri Yöneti..
Bigdata Eğitimleri

Günümüzün gerçek zamanlı metin arama ve veri analiz aracı. Elastic Search’i veri kümlemeyi derinlemesine öğrenecek, içerik araması ve veri analizini etkin bir şekilde kullanabilecekler. Bugün ebay, facebook, github gibi birçok büyük çaplı proje elasticsearch frameworkunu hem arama hem de veri analizi amaçlı kullanmaktadırlar.

Daha fazla bilgi
Apache Spark Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Büyük veri üzerinde veri analizi ve sorgulama yapabilmek, spark ML ile makine öğrenmesi uygulamaları geliştirebilmek, büyük veri ETL ihtiyaçlarını Spark ile karşılayabilmek, Python ve Scala ile programlama yeteneklerinizi geliştirebilmek, Spark Streaming ile gerçek zamanlı (realtime) veri işleme yapabilmek için En iyi yollardan biri Apache Spark.

Daha fazla bilgi
Docker Fundamentals Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

Dünyanın en çok kullanılan konteynerleştirme platformu olan Docker eğitiminin sonunda katılımcılar Docker’ı çalıştırmayı, güvenliğinin temel unsurlarını ve gizliliği, Swarm’ın nasıl çalıştığını ve kurmayı, gizli uygulama oluşturma, yönetme ve güncelleme yetkinliği kazanacaklar.

Daha fazla bilgi
Sketch App 3 Eğitimi
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

Dijital ve Mobil Tasarımın gözdesi Sketch.. Yalın, kolay ve yaratıcı.. Apple’dan ödüllü, dünya devlerinin uygulamalarını tasarlamak için kullandıkları UI/UX tasarım programı.. Arayüz tasarımcıları (Web – Mobil) için bir kurtarıcı.. Tasarımın Sarı Yakutu..

Daha fazla bilgi
Administering Microsoft SQL Se..
Yazılım Eğitimleri

Bu eğitim, Microsoft SQL Server veritabanının kurulumundan yedekleme ve kurtarma işlemlerine, veritabanı performansının iyileştirilmesinden güvenlik konularına kadar birçok konuyu kapsar. Eğitimin amacı, katılımcıların Microsoft SQL Server veritabanını yönetmekte ve bakımını yapmakta kendilerine güvenli bir şekilde yeterli becerilere sahip olmalarını sağlamaktır.

Daha fazla bilgi
Advanced Data Modeling Techniq..
Yazılım Eğitimleri

Advanced Data Modeling Techniques eğitimi, veri modelleme tekniklerinin ileri düzey uygulamalarını konu alır. Bu eğitim, veri modelleme için kullanılan en son yöntemleri ve teknikleri kapsar ve katılımcıların veri modelleme projelerinde uygulama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Daha fazla bilgi
Advanced Elasticsearch Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

Advanced Elasticsearch Eğitimi, Elasticsearch veritabanı yönetim sistemini kullanarak ileri seviyede arama ve analitik uygulamaları geliştirmek için tasarlanmış bir eğitimdir. Eğitim sırasında, katılımcılar Elasticsearch'in özelliklerini keşfederek, veri indeksleme, arama, çoklu indeks kullanma ve veri analitik işlemlerini uygulayabilecekler.

Daha fazla bilgi

Ekibinizi Başarı için Eğitin!

Alanında uzman, sektör deneyimli eğitmenlerle kurumlara ve şirketlere özel sunduğumuz
eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İletişime Geçin
Elasticsearch Fundamentals Eği..
Yazılım Eğitimleri

Elasticsearch veri indeksleme ve arama motorunun temel kavramlarını ve özelliklerini öğrenmek için tasarlanmış bir eğitimdir. Bu eğitim, Elasticsearch'in kurulum ve yapılandırmasını, API'leri kullanmayı, veri depolama ve analitik uygulamalar için veri indeksleme yöntemlerini öğrenmenizi amaçlar. Eğitim sonunda, veri arama, filtreleme ve analitik işlemler gibi Elasticsearch'in kullanımı konularında beceri kazanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
PostgreSQL Yönetimi ve Perform..
Yazılım Eğitimleri

PostgreSQL Yönetimi ve Performans İyileştirme eğitimi, PostgreSQL veritabanı sistemini yönetme ve performansını iyileştirme konularını kapsar. Eğitim, PostgreSQL kurulumundan, veritabanı tasarımına, veri yönetimine, güvenlik ayarlarına, performans iyileştirme tekniklerine kadar geniş bir yelpazede konuları içerir. Eğitim, veritabanı yöneticileri, geliştiriciler ve sistem yöneticileri gibi ilgililerin PostgreSQL sistemlerinin verimliliğini artırmalarına yardımcı olmayı hedefler.

Daha fazla bilgi
PostgreSQL ile Veritabanı Prog..
Yazılım Eğitimleri

PostgreSQL ile Veritabanı Programlama eğitimi, PostgreSQL veritabanı sistemini kullanarak veritabanı programlama becerilerini geliştirmeyi hedefler. Eğitim, veritabanı sistemleri, SQL dili, PostgreSQL özellikleri, veritabanı tasarımı, veri yönetimi, saklama ve erişim, fonksiyonlar, prosedürler, görüntüleme ve raporlama gibi konuları kapsar.

Daha fazla bilgi
Advanced Java Programming Eğit..
Yazılım Eğitimleri

Advanced Java Programming eğitimi, Java programlama dillerinin ileri seviyedeki kavramlarını ve uygulamalarını kapsayan bir eğitimdir. Bu eğitim, Java'nın yanı sıra veri yapıları, algoritmalar, güvenliği, web servisleri ve fazlasının uygulamalı bir şekilde öğrenilmesini hedefler. Aynı zamanda, Java'daki gelişmeler ve en son teknolojik trendler hakkında bilgi verilir.

Daha fazla bilgi
Agile & Scrum Başlangıç Eğitim..
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

Agile & Scrum Başlangıç Eğitimi, Agile ve Scrum yöntemlerinin temel kavramlarını, uygulama yollarını ve bu yöntemlerin birlikte kullanımını konu alan bir eğitimdir. Bu eğitimde katılımcılar, Agile yöntemlerinin yazılım geliştirme süreçlerinde nasıl uygulanabileceğini, Scrum takımının nasıl yapılandırılabileceğini ve bu yöntemlerin takım üyeleri arasındaki işbirliğini nasıl geliştirebileceğini öğrenecektir.

Daha fazla bilgi
UIPath ile Robotik Süreç Otoma..
Yazılım Eğitimleri

RPA (Robotik Süreç Otomasyonu) şirket çalışanlarının günlük rutin görevlerini otomatize etmeye olanak tanır. Günlük raporlama, mail atma gibi işlerinizi otomatize edebilirsiniz. Bu sayede ekibiniz zaman alan işlerle uğraşmaktan kurtulur daha verimli işlere yönelmesini sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
TFS (Team Foundation Server) W..
Yazılım Eğitimleri

TFS (Team Foundation Server) Workflow Custom Geliştirme, Microsoft TFS platformunun proje yönetimi, görev ve dosya yönetimi gibi işlemler için oluşturulan süreçlerin (workflow) özelleştirilmesi anlamına gelir. Bu özelleştirme, müşteri veya organizasyonun özel ihtiyaçlarına göre proje yönetim sürecini uyarlama, ek fonksiyonaliteler ekleme veya mevcut fonksiyonaliteleri değiştirme şeklinde yapılabilir.

Daha fazla bilgi
İleri Kotlin Programlama Eğiti..
Yazılım Eğitimleri

Kotlin JVM (Java Virtual Machine) üzerinde çalışan bir programlama dilidir. Kotlin yazılım dili Google I/O 2017 etkinliğinde Java ve C++ dan sonra Android’in 3. resmi geliştirici dili olarak duyurulmuştur.

Daha fazla bilgi
AI and Machine Learning: Today..
Yazılım Eğitimleri

AI ve Makine Öğrenmesi: Günümüz Uygulama Gerçeklikleri Eğitimi, insanların artan bir hızla yapay zeka (AI) ve makine öğrenme (ML) teknolojilerini uygulamaya geçirmeleri için gereken bilgi ve becerileri kapsar. Eğitim, AI ve ML kavramlarının temelini kuracak ve uygulama olarak kullanımının nasıl gerçekleştiğini açıklayacaktır. Eğitimde katılımcıları, AI ve ML algoritmalarının nasıl oluşturulduğunu, verilerin nasıl işlendiğini, verilerin nasıl modellere uygulandığını ve model sonuçlarının nasıl değerlendirildiğini öğrenecektir.

Daha fazla bilgi
Angular Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

Angular, Google tarafından geliştirilen bir JavaScript framework'üdür ve front-end web geliştirme için en popüler araçlar arasındadır. Angular eğitimi, Angular'ın temel kavramlarını, yapısını ve fonksiyonlarını öğretir ve katılımcıların Angular ile gelişmiş web uygulamaları geliştirebilme becerilerini geliştirmelerini hedefler.

Daha fazla bilgi
ISO 22301 İş Sürekliliği Temel..
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

ISO 22301 İş Sürekliliği Temel Terim ve Tanımlar eğitimi, işletmelerin iş sürekliliği yönetimi sürecine ilişkin ISO 22301 standardına odaklanan bir eğitimdir. Eğitimde, iş sürekliliği yönetimi sisteminin oluşturulması, işletmenin risklerinin belirlenmesi ve önlemlerinin alınması gibi konular kapsamlı bir şekilde anlatılır. Ayrıca, iş sürekliliği yönetimi sürecinin uygulanması, test edilmesi ve sürekli olarak geliştirilmesi gibi uygulamalı konulara da odaklanılır.

Daha fazla bilgi
ASP.NET Using C# Eğitimi
Yazılım Eğitimleri

Microsoft tarafından geliştirilen ASP.NET web framework'ünün C# programlama dilini kullanarak web uygulamalarının geliştirilmesini sağlayan bir eğitimdir. Eğitim, ASP.NET ve C# temel kavramlarını öğrenmeyi, ASP.NET çerçevesi üzerinde web uygulamalarının geliştirilmesini ve bu uygulamaların yayımlanmasını amaçlar. Katılımcılar, eğitim süresince uygulamalı örnekler ve projeler üzerinde çalışacaklar ve web uygulamaları geliştirme becerilerini geliştirecekler.

Daha fazla bilgi
Gereksinim Yönetimi Eğitimi
İş Analizi Eğitimleri

Geliştirilen yazılım ürününe yönelik olarak farklı detay seviyesindeki ve türdeki gereksinimlerin çözüm doğruluğu, ürün kalitesi ve değişikliğin etkisi ile proje ilerlemesini ölçme imkanı sağlayacak şekilde yönetilmesini sağlayacak yöntemlere yönelik bir çalışmadır.

Daha fazla bilgi
Yazılım Mühendisliği Karma Dis..
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi, İteratif Proje Yönetimi, Gereksinim Yönetimi ve Değişiklik Yönetimi disiplinlerine Unified Process süreç modeli ve UML dili çerçevesinde teorik ve pratik bakış.

Daha fazla bilgi
İş Süreç Analizi Eğitimi
İş Analizi Eğitimleri

Olası yazılım projelerini iş ekosistemine odaklanarak ortaya çıkarma, strateji belirleme, şirket ve rakipleri arasında mevcut durum, fırsatlar ve tehditler bağlamında ilişkiler kurma yöntemlerine yönelik bir çalışmadır.

Daha fazla bilgi

Ekibinizi Başarı için Eğitin!

Alanında uzman, sektör deneyimli eğitmenlerle kurumlara ve şirketlere özel sunduğumuz
eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İletişime Geçin
E-İş \ E-Ticaret Süreç Analizi..
İş Analizi Eğitimleri

Olası yazılım projelerini e-iş\e-ticaret bağlamında iş ekosistemine odaklanarak ortaya çıkarma, strateji belirleme, şirket ve rakipleri arasında mevcut durum, fırsatlar ve tehditler bağlamında ilişkiler kurma yöntemlerine yönelik bir çalışmadır.

Daha fazla bilgi
Microsoft Azure for IT Profess..
Sistem Network Eğitimleri

2 günlük (14 saat) bu eğitimde Azure çözümleri oluşturmayı ve bu çözümlerin Microsoft Bulut teknolojilerinde uygulamalı olarak nasıl yapılacağının anlatılması hedeflenmektedir. Aşağıdaki modüllerde, bulut bilişim prensipleri tanıtılacak ve bu ilkelerin Microsoft Azure'da nasıl uygulandığı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Sanal ağlar ve depolamadan oluşan Azure altyapısının uygulanma süreci ve Azure sanal makineleri dahil olmak üzere en yaygın Azure hizmetlerinin nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz. Azure AD'nin özelliklerini ve şirket içi Active Directory ile entegre etme yöntemlerini tanımlayarak uygulamasını yapacaksınız. Azure SQL Veritabanlarını oluşturup bağlanarak bu eğitim serisini sonlandıracaksınız.

Daha fazla bilgi
CCSA - Check Point Security Ad..
Sistem Network Eğitimleri

Bu eğitimde periyodik yönetici görevlerini nasıl gerçekleştireceğini, Gaia işletim sisteminin temel işlevlerini tanımlamayı öğreneceksiniz. SmartConsole özelliklerini, işlevlerini ve araçlarını tanıyın. Yöneticiler tarafından SmartConsole'un nasıl kullanıldığını anlayın. Check Point güvenlik çözümlerinin ve ürünlerinin nasıl çalıştığını öğreneceksiniz.

Daha fazla bilgi
Automating Administration with..
Sistem Network Eğitimleri

Bu eğitimde Windows PowerShell kullanarak Windows tabanlı sunucuların yönetimini otomatikleştirmek için gerekli temel bilgi ve becerileri kazandırmaktır. Eğitimde Windows PowerShell komut satırı özellikleri ve teknikleri üzerinde durularak farklı Microsoft ürünlerini destekleyen Windows PowerShell'in ön gereksinim becerileri kazandırılacaktır

Daha fazla bilgi
Flutter ile Android ve IOS Uyg..
Yazılım Eğitimleri

Bu eğitim ile birlikte Dart programlama diline hakim olacak temelden başlayarak ileri seviyeye kadar IOS ve Andorid’e yönelik uygulamalar geliştirebileceksiniz.

Daha fazla bilgi
Veri Bilimi İçin Knime Analiti..
Bigdata Eğitimleri

KNIME (Konstanz Information Miner) açık kaynaklı bir veri analizi yazılımıdır. Veri madenciliği, makine öğrenimi, istatistiksel analiz, raporlama ve veri görselleştirme gibi veri analizi konularında kullanılabilir.

Daha fazla bilgi
Behavior Driven Development (B..
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

Behavior Driven Development (BDD) eğitimi, Agile yazılım geliştirme yaklaşımına dayalı bir yazılım test metodolojisidir. BDD eğitimi, ürün sahibi, tasarımcı, yazılım geliştiricisi ve testçi tarafından ortak olarak anlaşılabilir ve uygulanabilir senaryolar oluşturmayı ve bu senaryolara göre yazılımın testini ve geliştirilmesini içerir. BDD eğitimi, yazılım geliştirme sürecini daha etkili ve verimli hale getirmek için tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi
İş Sürekliliği Yönetim Sistemi..
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

Daha fazla bilgi
CBCI Uluslararası İş Süreklili..
Bilgi Sistemleri Yönetim Eğitimleri

Daha fazla bilgi

Ekibinizi Başarı için Eğitin!

Alanında uzman, sektör deneyimli eğitmenlerle kurumlara ve şirketlere özel sunduğumuz
eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İletişime Geçin
Temel Access Eğitimi
Microsoft Office Eğitimleri

Daha fazla bilgi
İleri Access Eğitimi
Microsoft Office Eğitimleri

Daha fazla bilgi
Temel Excel Eğitimi
Microsoft Office Eğitimleri

Daha fazla bilgi
İleri Excel Eğitimi
Microsoft Office Eğitimleri

Daha fazla bilgi
Temel Word Eğitimi
Microsoft Office Eğitimleri

Daha fazla bilgi

Ekibinizi Başarı için Eğitin!

Alanında uzman, sektör deneyimli eğitmenlerle kurumlara ve şirketlere özel sunduğumuz
eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İletişime Geçin
İleri Word Eğitimi
Microsoft Office Eğitimleri

Daha fazla bilgi