Bigdata Eğitimleri


Big Data Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte artan internet kullanıcılarının verileri bilgi çöplüğü olarak anılmaya başladı. Bu çöplükten anlamlı işlenebilir bilgiler çıkarılmasını sağlamak için yazılım şirketleri big data olgusunu ortaya çıkardı. Big data internet kullanıcılarının sosyal medya paylaşımları, video beğenileri, takip ettikleri gibi farklı kaynaklardan alınan verilerin işlenmiş halidir.

Daha fazla bilgi
Blockchain Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Blockchain şifrelenmiş işlem takibi sağlayan dağıtık veri kayıt sistemidir. Bitcoin ve kripto para teknolojisinin temellerini oluşturan blockchain teknolojisi geleceğin finansal işlemlerine yön vermesi beklenmektedir. Temel blockchain eğimi ile bockchain kavramlarını anlayarak bu teknolojinin kullanıldığı alanlarda nasıl projeler geliştirilebileceği anlatılacaktır.

Daha fazla bilgi
Hadoop Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Büyük Veri’yi öğrenmek isteyen, Büyük veri’yi kısmen bilen, ama teorik ve pratik yeteneklerini geliştirmek isteyenler Hadoop ile Veri Yönetimini detaylı bir şekilde öğrenecekler. Katılımcılar Hadoop’un kurulumundan yönetimine bilgi sahibi olacaklardır.

Daha fazla bilgi
Power BI Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Power BI eğitimi, Microsoft tarafından sunulan bir veri analitik ve raporlama platformunun (Power BI) kullanımını ve uygulamalarını içermektedir. Bu eğitim, verilerin nasıl toplanacağını, dönüştürüleceğini ve görselleştirileceğini öğretir. İşletmeler ve endüstriler tarafından kullanılan verilerin anlamlı sonuçlar çıkarılması ve karar verme sürecinde kullanılması amaçlanır. Eğitim, Power BI’ın tasarım arayüzünü, raporlama araçlarını, veri bağlantısını ve görselleştirme seçeneklerini içermektedir.

Daha fazla bilgi
Machine Learning with Python
Bigdata Eğitimleri

Bu eğitimde, Makine Öğrenmesi sürecinde giderek daha da popüler hale gelen genel amaçlı bir programlama dili olan Python’ın temeli anlatılmaktadır. Dünyanın dört bir tarafındaki şirketler verilerinden elde ettiği bilgileri toplamak ve rekabet avantajı elde etmek için artık Python kullanıyor

Daha fazla bilgi
Python for Data Science
Bigdata Eğitimleri

Bu eğitimde, Python kullanarak Makine Öğrenmesi sürecinin ilk adımı olan veri analizi, veri bilimi süreçleri, veri keşfi, veri işleme, veri temizleme ve ihtiyaç duyulan yapılara dönüştürülme işlemleri üzerine odaklanılmıştır. Veri bilimi için gerekli olan Python kütüphanelerinden Numpy ve Pandas kütüphaneleri hakkında örneklerle birlikte derinlemesine bilgi verilmektedir.

Daha fazla bilgi
Elastic Search ile Veri Yöneti..
Bigdata Eğitimleri

Günümüzün gerçek zamanlı metin arama ve veri analiz aracı. Elastic Search’i veri kümlemeyi derinlemesine öğrenecek, içerik araması ve veri analizini etkin bir şekilde kullanabilecekler. Bugün ebay, facebook, github gibi birçok büyük çaplı proje elasticsearch frameworkunu hem arama hem de veri analizi amaçlı kullanmaktadırlar.

Daha fazla bilgi
Apache Spark Eğitimi
Bigdata Eğitimleri

Büyük veri üzerinde veri analizi ve sorgulama yapabilmek, spark ML ile makine öğrenmesi uygulamaları geliştirebilmek, büyük veri ETL ihtiyaçlarını Spark ile karşılayabilmek, Python ve Scala ile programlama yeteneklerinizi geliştirebilmek, Spark Streaming ile gerçek zamanlı (realtime) veri işleme yapabilmek için En iyi yollardan biri Apache Spark.

Daha fazla bilgi
Veri Bilimi İçin Knime Analiti..
Bigdata Eğitimleri

KNIME (Konstanz Information Miner) açık kaynaklı bir veri analizi yazılımıdır. Veri madenciliği, makine öğrenimi, istatistiksel analiz, raporlama ve veri görselleştirme gibi veri analizi konularında kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

Ekibinizi Başarı için Eğitin!

Alanında uzman, sektör deneyimli eğitmenlerle kurumlara ve şirketlere özel sunduğumuz
eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

İletişime Geçin